RODO Nawigator

KONTAKT

Masz pytania?

KONTAKT

Masz pytania?

O firmie DAGMA

Jesteśmy dystrybutorem specjalizującym się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informatycznego. Od ponad 30 lat zapewniamy naszym klientom rozwiązania, dzięki którym ich infrastruktura firmowa jest zabezpieczona na najwyższym poziomie. Wiedzą, którą zdobyliśmy przez ten czas, pozwala nam również szkolić specjalistów w branży IT na terenie całego kraju.

Stale rozwijamy nasze portfolio produktowe oraz ofertę usługową, dzięki czemu możemy śmiało powiedzieć, że kompleksowo chronimy naszych klientów.


Skontaktuj się, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas szkoleń. Wspólnie dobierzemy szkolenie idealne do Twoich potrzeb!

Autoryzowane Centrum Szkoleniowa DAGMA działa w Polsce od 2008. Od tego czasu spełniliśmy oczekiwania ponad 20 000 Klientów. Oddziały w całym kraju, nowoczesne sale i doskonałe warunki szkoleniowe - to nas wyróżnia!

Potrzebujesz audytu, przeprowadzenia testu penetracyjnego, wdrożenia lub ogólnego doradztwa w zakresie bezpieczeństwa? Zapraszamy do kontaktu!

Działem audytów kieruje Jarosław Mackiewicz, który całościowo odpowiada za ofertę w tym obszarze. Przed dołączeniem do Dagmy Jarek spędził niemalże dekadę działając na polu zarządzania ryzykiem, a także koordynując wdrożenie procedury weryfikacji kontraktów i tworząc przeprowadzający ją zespół dla amerykańskiego potentata w branży automatyki przemysłowej.

Interesuje Cię funkcjonalność oferowanych przez nas rozwiązań? Skontaktuj się z nami, a handlowiec odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Ponad 30 lat doświadczenia w branży, różnorodność oferowanych rozwiązań oraz rozwinięta sieć partnerów w całej Polsce sprawia, że możesz nam zaufać w sprawach bezpieczeństwa IT.